27 בדצמבר, 2018
בכר: "המטרה לעשות משחק טוב ולנצח”
בכר: "המטרה לעשות משחק טוב ולנצח”
מסיבת העיתונאים לקראת משחק הבית נגד מ.ס אשדוד
הפועל ״תדיראן״ באר שבע תפגוש בשבת הקרובה את מ.ס אשדוד למשחק במסגרת המחזור ה16 לליגת ג׳פניקה, לאחר שבסיבוב הקודם הפסידה לה 1:0.
הערב, נערכה מסיבת העיתונאים לקראת המשחק בהשתתפות מאמן הקבוצה, ברק בכר והקפטן, מאור מליקסון.
ברק בכר אמר: התחושות לאחר ההפסד למכבי תל אביב לא טובות כי הפסדנו. התכנסנו, הצוות וההנהלה וחשבנו איך מוציאים את הקבוצה מהמצב. נשנה דברים, נעשה דברים. יש תוכניות ברורות. המועדון תמיד מתכנן כמה שנים קדימה. המחשבה היא לטווח ארוך. רוצים גם לשפר לטווח הקרוב. יש שחקנים מספיק טובים. המטרה לעשות מול אשדוד משחק טוב ולנצח”. עוד הוסיף המאמן: “לכל מועדון יש תקופות יותר טובות ופחות טובות. בשנים האחרונות יש גרף עלייה. יש תקופות שהגרף יורד. אנחנו טיפה בירידה. אנחנו נבנים מכישלונות. יש מועדון חזק, שחקנים מצוינים ואיכותיים. המועדון ייצא מזה. אנחנו סומכים עליהם. כולנו ביחד באותו מצב. נעשה הכל כדי לצאת ממנו. תמיד יודעים מה עושים פחות טוב. השנה יש הרבה דברים מורכבים. יש תוכניות קדימה לטווח הקצר ולטווח הארוך. נעשה מה שאנחנו חושבים לנכון. צריכים לספק תוצאות, לא פחות חשובה הדרך”.
הקפטן, מאור מליקסון, אמר:
“זו ירידה לצורך עלייה. הגרף לא הולך בקו ישר. נעבוד קשה ונצא מהתקופה הזאת. מי שצריך שיחה קטנה אדבר איתו. מרואן מנהיג מלידה, הוא יודע מה לעשות, שחקן מצוין. יהיה לנו קשה לצאת מהמצב הזה בלי הקהל שלנו,  צריכים את הקהל שלנו איתנו כבר מהשבת הקרובה.״
 
המשחק ייערך בשבת הקרובה בשעה  18:15 באצטדיון טוטו טרנר. מחירי הכרטיסים ינועו בין 40-80 ש"ח.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple