8 בדצמבר, 2018
שוב נפרדים בחלוקת נקודות
שוב נפרדים בחלוקת נקודות
הפועל ״תדיראן״ באר שבע אירחה הערב (שבת) את בני סכנין במסגרת המחזור ה-13 לליגת ג׳פניקה, המשחק אשר חותם את הסיבוב הראשון.
המשחק הערב, אשר הינו המשחק השלישי אותו משחקת הקבוצה בטווח של שבוע אחד בלבד, הגיע לאחר שתי תוצאות תיקו מאכזבות עבור הפועל "תדיראן" ב"ש, שציפתה להביא את השינוי דווקא בביתה.
המשחק נפתח בטקס קצר במסגרתו העניקה נשיאת המועדון, אלונה ברקת, תשורות לשחקני הקבוצה בעבר- מהראן ראדי ומוחמד גדיר, וסרטון מתקופתם במדי הפועל ״תדיראן״ באר שבע הוקרן על גבי המסכים. בנוסף, עלו שחקני הקבוצה עם פס אדום על פניהם, כאות הזדהות עם המאבק באליפות כלפי נשים.
המשחק, נפתח בקצב טוב עבור המארחת. בדקה ה-28 למשחק, הוכשל בן שהר ברחבה, דבר אשר העניק לאדומים כדור עונשין מ-11 מטרים, אותו דייק שהר והעלה את הקבוצה ליתרון 1:0.
במחצית השנייה, על אף הרחקתו של איהאב שאמי, לא הצליחה האלופה לשמור על היתרון. בדקה ה-78 היה זה שלומי אזולאי אשר כבש מהנקודה הלבנה, וקבע את תוצאת המשחק 1:1.
בתום המשחק, אשר למעשה היה המשחק השלישי בו שמטה האדומה את היתרון שלה על יריבתה, אמר מאמן הקבוצה, ברק בכר: "החוכמה היא לדעת להתנהל במשבר ולא להרים ידיים. יש פה מועדון שצריך לנהל אותו ויש רצון של כולם לצאת מזה. דברים לא הולכים בתקופות כאלה. אנחנו מייצרים המון מצבים בשלושת המשחקים האחרונים בהם סיימנו בתיקו ואם לא היינו מייצרים מצבים, הייתי יותר מודאג. צריך לשפר דברים ולדאוג לאיזון יותר טוב.״ המאמן הוסיף: "אני יכול להיות מאוכזב, אבל לא חסר אונים. יש פה שחקנים שרוצים ואנחנו דואגים לתת להם את כל התנאים. אני כן רואה גישה טובה באימונים אבל יש חלקים בהם אנחנו נראים פחות טוב ועל זה צריך לעבוד. יש הרגשה בכל משחק שאנחנו באים ושולטים אבל אנחנו תמיד יורדים לאחור ומזמינים את היריב לתקוף. אנחנו לא נישבר. יש לי עם מי לצאת למלחמה ולמרות הפסימיות, אני לגמרי אופטימי מעתיד המועדון. אי אפשר להרים ידיים ולהגיד מה שיהיה, יהיה. אני ראש המערכת המקצועית ובסוף אוציא אותה מזה".
בן ביטון, מגן הקבוצה, אמר: "צריך להסתכל רק על המשחק הקרוב ולחשוב מה צריך לשפר כדי לחזור למסלול הנכון. דברים לא הולכים לנו. אנחנו רוצים ונלחמים. נותנים 200 אחוז. בכל המשחקים בשבוע האחרון ייצרנו כמות מצבים מטורפת אבל דברים בורחים לנו מבין הידיים. אי אפשר לשקר. אולי זה ריכוז. צריך להבין איפה אנחנו מועדים. הכי חסר להפועל באר שבע ריכוז לאורך 90 דקות. בדקות מסויימות אנחנו מרגישים בנוח ואנחנו לא מספיק קילרים לגמור את המשחק. אנחנו נותנים את התקווה הזו לקבוצות כדי לחזור מולנו ועל זה אנחנו משלמים".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple