4 בדצמבר, 2018
בכר: "היינו רכים, יש לנו עוד הרבה מה לשפר"
בכר: "היינו רכים, יש לנו עוד הרבה מה לשפר"
הפועל "תדיראן" באר שבע נפרדת בתיקו 4:4 מהפועל חיפה
הערב (שלישי) התארחה הפועל "תדיראן" באר שבע באצטדיון סמי עופר במסגרת המחזור ה-12 בליגת ג'אפניקה. המשחק נפתח בצורה פנטסטית עבור האורחת, כאשר דיא סבע כבש את השער הראשון בדקה התשיעית. זמן לא רב לאחר מכן, היה זה חאתם אלחמיד שהגדיל את היתרון לתוצאה 2-0 בדקה ה-17. הקבוצה המארחת לא נשארה חייבת וצימקה את הפער ל2-1 בגול שכבש נס זמיר בדקה ה-27. בן שהר לא נתן ליתרון להצטמק לזמן ממושך וכבש שלוש דקות לאחר מכן את השער שקבע 3-1. פינג-פונג השערים נמשך כשמקסים פלקושצ'נקו כבש לטובת הפועל חיפה והפך את התוצאה ל3-2, תוצאה זמנית ביותר, כיוון שנייג'ל האסלביינק קבע את תוצאת סיום המחצית ל4-2 יתרון לטובת קבוצתו.
המחצית השנייה הייתה פחות טובה עבור האורחים. בדקה ה-66 השופט שרק לפנדל, אותו הרוש לא הצליח להדוף והתוצאה 4-3 לא נשארה עד לסיום המשחק, כאשר נס זמיר כבש את הגול שהשווה וסיים את המשחק בחלוקת נקודות.
בסיום המשחק אמר מאמן הקבוצה, ברק בכר: "ברור שאנחנו מאוכזבים, לא לנצח משחק כזה זה מאוד כואב וזה מתווסף למשחק הקודם. אנחנו לא יודעים לשמור על יתרון בתקופה הזאת, אנחנו מאוד רכים ולא אגרסיביים וחושבים שהכל יסתדר מעצמו. במחצית השנייה כביכול רצינו לשמור על היתרון, זה בסדר, אבל אי אפשר לתת להפועל חיפה לעשות מה שהם רוצים, ככה אי אפשר לנצח משחקים. גם לקבוצת תחתית לספוג שמונה שערים בשני משחקים זה המון, אנחנו מנסים לשפר את זה. אין תירוצים, זה לא קשור לשחקן כזה או אחר. משחק ההתקפה שלנו טוב בשבועות האחרונים, בשני המשחקים האחרונים יכולנו להבקיע עשרה שערים, אבל לפעמים זה בא על חשבון משחק ההגנה".
חלוץ הקבוצה, דיא סבע אמר בתום המשחק: " "הכל הולך לנו קשה, זה מאכזב מאוד. צריכים ללמוד את הלקחים ואנחנו מנסים להשתפר. ניצלנו את המצבים וכבשנו 4 שערים, זה לא אופייני להפועל ב"ש לכבוש 4 ולא לנצח את המשחק, אבל זו המציאות. נצטרך לשמור על הגולים שאנחנו נותנים כדי לנצח משחקים. צריך להתמודד עם זה".
 
במסגרת המחזור הבא נארח את סני סכנין במוצ"ש בשעה 18:15.
מחירי הכרטיסים: 40 לילד, 80 למבוגר.
לרכישת כרטיסים: https://bit.ly/2AM4Zg7
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple