29 בנובמבר, 2018
מוסרמיל לבית האדום
מוסרמיל לבית האדום
הערב (חמישי) התקיים במועדון הפועל "תדיראן" באר שבע טקס גזירת הסרט במתחם האימונים החדש- "הבית האדום".
הטקס נערך במעמד ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מנכ"ל ובעלי חברת "תדיראן", מר משה ממרוד, ונשיאת המועדון, הגב' אלונה ברקת.
במסגרת הטקס אמר דנילוביץ': "למילה בית יש משמעות מאוד עמוקה, בית מבטא חום, ביחד, אהבה, אמונה. את כל הערכים שיש לנו גם על מגרש הכדורגל. כאשר אנחנו מאמינים האחד בשני, יודעים לסייע גם בשעות קשות ומאתגרות, זה הבית. אנו שמחים שלאחר שנים כולנו ביחד עושים כברת דרך אל העתיד. אני רוצה לאחל להפועל באר שבע המון בהצלחה, מי ייתן והבית הזה יאיר את דרככם".
אלונה ברקת, הוסיפה: "אני מרגישה שבכל שנה אנו עושים צעדים נוספים בדרך שלנו, היום זהו צעד גדול ומשמעותי עבורנו. לפני שלוש שנים נכנסנו לבית חדש, אצטדיון טוטו טרנר, ואנו חווים בו רגעים מדהימים. היום אנחנו נכנסים לבית שמעניק לנו את כל המעטפת הדרושה למועדון כדורגל מתקדם ואני בטוחה שגם שינוי זה ישפיע לטובה בשנים הבאות קדימה".
 
בתום הטקס התייחס מאמן הקבוצה, ברק בכר, למשחק הקרוב בשבת נגד הפועל חדרה:
"אני לא חושב שאנחנו נמצאים במצב שאנחנו יכולים לזלזל בכל קבוצה, בטח בקבוצה שנמצאת מעלינו בטבלה. מדובר בקבוצה טובה, עם שחקנים טובים ומאמן שעושה עבודה מדהימה. לכן אנחנו צריכים להמשיך את הקו שעשינו מהמשחקים האחרונים, עבדנו על הדברים שאנו צריכים לשפר במחנה האימונים, ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במשחק בשבת."
 
המשחק הקרוב ייערך ביום שבת (1.12.18) בשעה  18:30, כרטיסים אחרונים למשחק יימכרו בקופות האצטדיון אשר ייפתחו שלוש שעות לפני שריקת הפתיחה. מחירי הכרטיסים יעמדו על מחיר שנע בין 44-88 ש"ח.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple