11 בנובמבר, 2018
שלושה שערים אדומים, שלוש נקודות אדומות
שלושה שערים אדומים, שלוש נקודות אדומות
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת את בית"ר ירושלים במסגרת המחזור העשירי לליגת ג'פניקה.
אחרי ארבעה משחקי חוץ ללא נצחון, הפועל "תדיראן" באר שבע חוזרת הביתה, לראשונה העונה, עם שלוש נקודות אדומות וחשובות במיוחד, אשר ממקמת אותה במקום הרביעי בטבלה.
טרם המשחק בבירה, קיבל צוות המאמנים הודעה לפיה שוער הקבוצה, אריאל הרוש, אינו כשיר לעמוד בין הקורות. השוער, אשר סבל מצינון בימים האחרונים  נטל כדור אדוויל צינון האסור על פי ההוראות. המועדון החליט שלא לקחת סיכון ולכן השוער לא נכלל בסגל הקבוצה ובמקומו התלבש אוהד לויטה.
המשחק המטורף, שהסתיים עם חמישה שערים אשר מתוכם שלושה שערים אדומים, החל באופן מנומנם. הקבוצות לא הצליחו להגיע למצבים ממשיים וירדו לחדר ההלבשה במחצית בתוצאת 0:0. תוצאת המחצית נשמרה עד הדקה ה-75, בו שער עצמי של טל כחילה מ"בישול" של מאור מליקסון מצא את שער היריבה והעלה את האדומים ליתרון 1:0. לאחר שבע דקות הקפטן השלים "צמד" והכפיל את תוצאת המשחק. טל כחילה, כובש השער העצמי, החזיר לקבוצתו עם שער מצמק, אך האלופה לא נשארה אדישה, הסלביינק שנכנס כמחליף, כבש את שער הבכורה שלו העונה, והגדיל את היתרון ל3:1. אופיר קריאף היה זה שקבע לבסוף את תוצאת המשחק, שהוסיף לצהובים שער נוסף, שלא הספיק בסופו של דבר עבור קבוצתו, שהפסידה 3:2 לאלופה.
בתום המשחק אמר המאמן, ברק בכר:  "הרגשנו טוב עם עצמנו, הובלנו בצדק, אבל ספגנו מכלום וזה צריך להדאיג. בסך הכול עשינו עבודה טובה וחשוב שניצחנו בחוץ. אנחנו מנסים לייצר דרך, ככל שנצבור יותר נקודות גם נהיה יותר עוצמתיים".
כובש השער השלישי, נייג'ל הסלביינק, הוסיף: "אני מרגיש טוב שהשגנו את שלוש הנקודות, אני מרוצה מעצמי שכבשתי גול. יש לי ביטחון בקבוצה ותמיד כיף לצאת לפגרה עם ניצחון"
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple