1 בנובמבר, 2018
בכר: "עושים הכל כדי להיות קבוצה יותר טובה"
בכר: "עושים הכל כדי להיות קבוצה יותר טובה"
מסיבת העיתונאים לקראת המשחק נגד הפועל תל אביב בראשון הקרוב
הבוקר (חמישי) נערכה מסיבת העיתונאים של הפועל "תדיראן" באר שבע לקראת משחקה נגד הפועל תל אביב ביום ראשון הקרוב (4.11,20:30). 
מסיבת העיתונאים התקיימה בהשתתפות מאמן הקבוצה, ברק בכר ושוערה, אריאל הרוש, אשר הגיעו אליה לבושים בחולצות המשחק החדשות שעוצבו בשיתוף פעולה עם נותנת החסות הראשית "תדיראן"- עליהן מוטבעות המילים הוגנות, שיוויון, אחדות וסובלנות.
ברק בכר אמר בפתח מסיבת העיתונאים: “אין לנו את הפריווילגיה להתייאש. יש לנו הרבה עבודה, אמרתי לשחקנים באסיפה לא לוותר, יש פה הרבה רצון טוב ודברים טובים, עובדים יותר קשה, מוסיפים אימונים, מוסיפים עבודה אישית ועושים הכל כדי להיות קבוצה יותר טובה”. על הלקחים מהמשחק האחרון בנתניה הוסיףלקחים יש מכל משחק, גם כשמנצחים, אבל בטח שמפסידים, חצי שעה אחרונה אחרי שספגנו הייתה לא טובה בלשון המעטה, נדאג שבמשחק הבא זה לא יקרה, נדאג לתקן את זה. במחצית הראשונה היו דברים טובים, היינו שווים לפחות שלושה שערים, זה מתחבר למשחקים האחרונים שמראים שיפור בהרבה פרמטרים של המשחק".
שוער הקבוצה ואקס היריבה, אריאל הרוש, אמר: "האימונים ברמה מאוד גבוהה ויש כימיה טובה בין השחקנים. נתקן מה שצריך ונקווה שהכל יהיה בסדר. שיחקתי בהפועל תל אביב ואני יכול להגיד רק מילים טובות על המועדון הזה. נהניתי מכל רגע, זה היה כבוד גדול לשחק שם. ירדנו ליגה בגלל הנסיבות של הורדת הנקודות. בראשון אני בא לנצח, מה שהיה זה היסטוריה, מסתכלים קדימה".
 
המשחק ייערך באצטדיון טוטו טרנר, במסגרת המחזור התשיעי לליגת ג'פניקה ומחירי הכרטיסים נעים בין 45-90 ש"ח לכרטיס. לרכישת כרטיסים: לחצו: https://bit.ly/2P66Kit.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple