31 באוקטובר, 2018
חברת תדיראן וקבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע יוצאים במהלך מיוחד לקידום ערכים חברתיים
חברת תדיראן וקבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע יוצאים במהלך מיוחד לקידום ערכים חברתיים
במשחק הבית הקרוב של הפועל 'תדיראן' באר שבע נגד הפועל ת"א ב-4/11/18 שחקני באר שבע יעלו למגרש וישחקו עם חולצות עליהן יופיעו המילים: שוויון, סובלנות, אחדות והוגנות במקום הלוגו של תדיראן
קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע, אלופת המדינה בכדורגל וחברת תדיראן, נותנת החסות הראשית של הקבוצה, יוצאים במהלך לקידום ערכים חברתיים לשוויון, סובלנות ואחדות.
 תדיראן הינה נותנת החסות הרשמית של קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע זאת השנה השלישית ברציפות – אלופת המדינה 3 שנים ברציפות. המותגים תדיראן והפועל באר שבע אשר חולקים ערכים משותפים, החליטו מתוך רצון אמיתי לקדם נושאים חברתיים ולהעלות אותם לסדר היום במהלך ראשון מסוגו בישראל.
 
במסגרת החסות של תדיראן לקבוצת הפועל באר שבע, המדיה המרכזית עבור החברה היא הופעת הלוגו של תדיראן בחזית של מדי המשחק של שחקני הפועל באר שבע ועל גבי השלטים מסביב למגרש באצטדיון טוטו טרנר במהלך משחקי הבית.
 במסגרת המהלך, במשחק הבית הקרוב של הפועל 'תדיראן' באר שבע נגד הפועל תל אביב ב-4/11/18 שחקני באר שבע יעלו למגרש וישחקו עם חולצות עליהן יופיעו המילים: שוויון, סובלנות, אחדות והוגנות במקום הלוגו של תדיראן. בנוסף, בשלטים מסביב למגרש באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע יופיעו במהלך המשחק אותן המילים במקום הלוגו של תדיראן.
 
המהלך ילווה בסרטון מרגש ובו 4 אוהדי הקבוצה יספרו על אהבתם לקבוצה, למשחק הכדורגל ועל האושר שהם חווים כשהקבוצה מצליחה.
 
משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן אמר: "אני גאה להוביל מהלך ראשון מסוגו בכדורגל הישראלי ולקדם על גבי החולצות של קבוצת הפועל באר שבע, במקום הלוגו של תדיראן, ערכים שאנו בתדיראן מזדהים ומתחברים אליהם – שוויון, סובלנות ואחדות. כולי תקווה שמהלך זה ייתן פתח למהלכים נוספים אשר יעלו לסדר היום נושאים חברתיים וערכים שכאלה, אשר יהפכו את ישראל והחברה הישראלית למקומות טובים יותר."
 אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע אמרה: "אנחנו מברכים על היוזמה של תדיראן ומצטרפים אליה בשמחה. כל מי שמגיע לאצטדיון טוטו טרנר יודע שערכים של שוויון, סובלנות, אחדות והוגנות הם חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו. זאת יוזמה מבורכת שמביאה איתה בשורה.״
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple