20 באוקטובר, 2018
המשכיות
המשכיות
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה הערב את האורחת הפועל רעננה בתוצאה 2:0.
המשחק נפתח במספר פעילויות מרגשות על כר הדשא. לרגל חודש המודעות לסרטן השד, עלו נשים אשר התמודדו או מתמודדות עם המחלה מלוות בנשיאת המועדון, הגברת אלונה ברקת. לאחר מכן, נערך טקס עם עמותת "אור ירוק" להעלאת המודעות לנהיגה בטוחה. בסיום, הגישו את הכדור לשופטים נהוראי, יצחק וידידיה טלה, שביתם נפגע מפגיעת טיל בביתם במהלך השבוע. על אף שהמחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, המחצית השנייה נפתחה בקצב מהיר יותר וגם הביאה את התוצאה ועימה שלוש נקודות חשובות. עדן בן בסט היה הראשון לכבוש בדקה ה-48' ודיא סבע הגדיל את היתרון בדקה ה-60'.
 
ברק בכר אמר בסיום המשחק: "אפשר לומר שעשינו ניצחון חשוב שהמשיך את המשחק הקודם. היה חשוב לנצח משחק שהיה צפוף וקשה. בחצי השני עשינו פעולות שהובילו לשערים, אבל עדיין יש הרבה מה לשפר. אין קבוצה בעולם שלא מתקשה נגד צפיפות ואנחנו כן מצליחים לייצר מצבים נגד כל קבוצה".
 
חלוץ הקבוצה, עדן בן בסט, שכבש את השער הראשון אמר: "זה כיף להבקיע במיוחד כשמנצחים ויש אווירה טובה. זה שער ששחרר המון לחץ ומגיע לנו את הניצחון הזה. אנחנו צוברים ביטחון ממשחק למשחק, פתחנו את הליגה עם תוצאות לא טובות, אבל עכשיו אנחנו מתחברים והפועל תדיראן ב"ש תגיע רחוק מאוד העונה".
 
הרכב: אריאל הרוש, בן ביטון, לואי טאהא, חאתם אלחמיד, מיחאי קורהוט, ג'וליאן סטו, אריק סאבו, מאור מליקסון (קפטן), נייג'ל הסלביינק (61' – חן עזרא), דיא סבע (85' – ניב זריהן), עדן בן בסט (71' – חנן ממן)
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple