15 באוקטובר, 2018
ברוכים הבאים לטרנר!
ברוכים הבאים לטרנר!
הופעה מרשימה לנציגנו במדי הנבחרת, אריאל הרוש, שיר צדק ודיא סבע, במשחק אמש נגד אבלניה
נבחרת ישראל נצחה אמש את נבחרת אלבניה במסגרת ליגת האומות בתוצאה 2:0 והתמקמה בראשות הבית.
המשחק, אשר נערך לראשונה באצטדיון הבאר שבעי- טוטו טרנר, נפתח בטקס פרידה לקפטן האלופה האגדי וחלוץ הנבחרת, אליניב ברדה. במסגרת הטקס העניק יו"ר ההתאחדות לאלונה ברקת, נשיאת מועדון הפועל באר שבע ולאליניב חולצה ממוסגרת, כאשר באותה העת הוקרן על המסכים קליפ עם רגעיו הגדולים של החלוץ.
המחצית הראשונה נפתחה בצורה מצוינת עבור הנבחרת המארחת, שהרבתה לתקוף את שער היריבה. בדקה ה-8' הדיפה של אריאל הרוש הפכה לבישול מדהים לתומר חמד, בישול שתורגם ליתרון 1-0. גם המחצית השנייה המשיכה בקצב מהיר, אשר בא לידי ביטוי בדקה ה-84, כאשר דיא סבע כבש את שער הבכורה שלו במדי הנבחרת.
בתום המשחק אמר שוער הפועל באר שבע ומבשל השער הראשון, אריאל הרוש: במדי הנבחרת, במשחק כל כך משמעותי, זה משהו שכולם חוולמים עליו. מחמאות לי, אבל גם לכל החברים שלי. כולם נלחמו פה, יש לי צמרמורת עכשיו מלדבר על זה. עם כל הקהל הזה, עם האווירה הזאת, לא היה כבר הרבה זמן דבר כזה בנבחרת. כל אחד נתן את המאתיים אחוז שלו, הייתה פה הקרבה, וככה מנצחים משחקים. אנחנו רגילים שלא נותנים לנו סיכוי, אבל ידענו שיש פה המון כישרון, וידענו שאם כל אחד יביא את עצמו לנבחרת, זה ייראה אחרת".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple