6 באוקטובר, 2018
סוף כל סוף
סוף כל סוף
הפועל "תדיראן" באר שבע עם נצחון ראשון לעונת 2018/9
הפועל "תדיראן" ב"ש ניצחה בתוצאה 4-1, ניצחון ראשון העונה בליגת ג'אפניקה במסגרת המחזור השישי מול מכבי פתח תקווה באצטדיון טוטו טרנר.
 
למרות שהמשחק נפתח בצורה מאד לא טובה עבור המארחת, לאחר שער שכבשה האורחת כבר בדקה ה2' היישר אל תוך הרשת של הרוש, והחמצת פנדל שנשרק לזכותה בדקה ה6', המחצית הראשונה הסתיימה ביתרון 3-1. כובשי השלישייה הראשונה היו בן שהר (צמד) ודיא סבע בשער בכורה. גם במחצית השנייה המשיכה האלופה לשמור על קצב והובלה במשחק ובדקה ה-72' היה זה מיהאי קורהוט שהגדיל את היתרון ל4-1 וקבע את תוצאת המשחק.
 
ברק בכר אמר: "ניצחנו סוף סוף ואנחנו מאד מעריכים את הניצחון הזה, אבל גם יודעים שיש עבודה וזה רק משחק אחד. אנחנו יכולים להיות גאים בדרך בה הניצחון הושג והוא ייתן לנו ביטחון להמשך. היו דברים יפים היום, אבל אפשר לעשות את הדברים טוב יותר, אני אדאג שזה יקרה".
 
חלוץ הקבוצה, בן שהר אמר: "התחושות מדהימות. שחקנים עוברים תקופות טובות ופחות טובות. אני למדתי שבכדורגל הכל יכול להיות וזה מה שמשאיר אותי שפוי וחזק. אני שמח בשביל הקבוצה ובשבילי. הקהל של הפועל ב"ש הוא דבר מדהים, הם תומכים בגדול, גם כשלקבוצה לא הולך".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple