20 בספטמבר, 2018
בכר: "אני מבטיח שנעשה הכל בצורה הכי נכונה שאפשר ונחזור להיות חזקים ועוצמתיים"
בכר: "אני מבטיח שנעשה הכל בצורה הכי נכונה שאפשר ונחזור להיות חזקים ועוצמתיים"
מסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה נגד בני יהודה
הערב (חמישי) התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה נגד בני יהודה ביום שני הקרוב (20:00).
מסיבת העיתונאים חולקה לשני חלקית. בראשיתה התייחס המאמן, ברק בכר, ומגן הקבוצה, בן ביטון, למשחק הליגה הקרוב ולאחר מכן, התייחס המנכ"ל, אסי רחמים, לשינויים אשר עברה הקבוצה בחלון ההעברות האחרון.
ברק בכר: "מאמינים בעצמנו ובסגל שלנו, יש שינוי והקהל תומך. באשדוד הקהל ידע להעריך את המאמץ של השחקנים, אנחנו רוצים שזה יבוא לידי ביטוי בתוצאות ונקווה שזה יהיה כבר ביום שני. “אנחנו עובדים קשה, זה שאין תוצאות זה לא אומר. זה פחות בא לידי ביטוי בתוצאות אבל אני מבטיח שאנחנו עושים הכל כדי לחזור לאותה תקופה טובה. יש תקופות שהכל הולך, השנה הדברים פחות מסתדרים. במשחק האחרון היינו טובים מאוד והפסדנו. דברים אמורים להתאזן אם עושים את הדברים נכון ואני מבטיח שנעשה הכל בצורה הכי נכונה שאפשר ונחזור להיות חזקים ועוצמתיים”.
בן ביטון הוסיף: “אני חושב שהשינויים היו הכרחיים למען האמת, אני חושב שזה חשוב לרענן מדי פעם. עכשיו חובת ההוכחה עלינו ונצטרך להביא תוצאות. לא קל וחברית לראות אנשים עוזבים, אבל זה המקצוע שלנו והוא לוקח אותנו למקומות שאתה לא יכול לתכנן ולדעת. אנחנו נישאר איתם בקשר גם אם לא איתנו בקבוצה. ההתנהלות שלי? לפעמים יש דברים שבאים באופן טבעי, אני מנסה לעזור לשחקנים שקרובים אליי ולתת את המילה. אנחנו עושים את המקסימום לטובת השני לטובת הקבוצה”.
 
בחלקה השני של מסיבת העיתונאים, אסי רחמים פתח ואמר: "בשנים האחרונות הכנו את הקבוצה לשלוש מסגרות והצלחנו להעפיל לשלב הבתים, מה שלא קרה השנה. היה סגל רחב מאוד שייצג אותנו בכבוד גם במפעל האירופי וגם זכה להישגים מרשימים בליגה. הסגל שבר כל שיא אפשרי. השנה זה לא צלח ולא עלינו לשלב הבתים של הליגה האירופית ונשרנו יחסית מוקדם לעומת השנים שעברו. זה חייב אותנו לעשות שינויים, לא יכולנו להתמודד עם סגל ארוך כל כך. עשינו כמה טעויות בקיץ האחרון ושילמנו על זה מחיר כבד. גם בהדחה המוקדמת וגם מחיר כלכלי. לטמון את הראש אחרי כישלון כזה זו הטעות הכי גדולה. לפעמים תהליכים כאלה הם לא קלים, אבל צריך לעשות אותם. אנחנו מועדון מקצועני שצריך לספק תוצאות ויכולת וצריך לעמוד מול הקהל שלנו ולהגיד: טעינו. ולהמשיך הלאה". 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple