15 בספטמבר, 2018
הפועל "תדיראן" באר שבע נפרדת ממ.ס.ע אשדוד ללא נקודות
הפועל "תדיראן" באר שבע נפרדת ממ.ס.ע אשדוד ללא נקודות
הפועל "תדיראן" באר שבע מפסידה 1:0 במשחק החוץ נגד מ.ס.ע אשדוד
הערב (שבת) התארחה הפועל "תדיראן" באר שבע באצטדיון הי"א באשדוד, במסגרת המחזור השלישי לליגת ג'פניקה, לאחר שבוע עמוס בשינויים בסגל האורחת.
לראשונה בהרכב פתחו שני שחקני האלופה הטריים, אריק סאבו ונייג'ל הסלביינק ולסגל הרחב צורף לראשונה גם השוער השני, אוהד לויטה.
המשחק, על אף השינויים הרבים שנערכו בסגל לא התנהל בצורה לה ציפתה האלופה. האדומים אמנם שלטו במשחק, אך הזדמנויות רבות הוחמצו ושער מוקדם של המארחת בדקה ה-14 היה זה שקבע למעשה את תוצאת המשחק, 1:0 לטובת מ.ס אשדוד.
כך לראשונה העונה, לאחר שתי תוצאות תיקו רצופות, מול עירוני קריית שמונה במחזור הראשון ומול מכבי תל אביב במחזור השני, הפסידה הפועל "תדיראן" באר שבע ונותרה עם שתי נקודות בקופה מתוך תשע אפשריות.
בתום המשחק אמר המאמן, ברק בכר:  "תמיד מתסכל להפסיד, אבל בניגוד למשחקים האחרונים היום הגענו למצבים והחמצנו החמצות שהרבה זמן לא ראיתי. אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק הזה, יש אנרגיה חדשה למרות התוצאות הלא טובות. מה שהיה חסר זה להבקיע. היו לנו המון החמצות ממטר. אם היינו כובשים, אני מניח שגם היינו מנצחים. בצפיפות ובמגרש לא קל הגענו להמון מצבים וזה מעודד. ננסה לשפר את הדיוק בחלק ההתקפי ולתת ביטחון לשחקנים. הכיוון חיובי למרות ההפסד".
נייג'ל הסלביינק, אשר ערך את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה, הוסיף: "אנחנו יוצאים ברגשות מעורבים. הפסדנו, אבל שיחקנו נכון. הגענו להרבה מצבים ולאשדוד לא היו הרבה הזדמנויות. בסך הכל יש הרבה דברים טובים לקחת להמשך. אני לא רואה בעיות בקבוצה. אם נשחק כמו היום נצטרך רק להבקיע והכל יהיה בסדר. אם היינו מבקיעים הכל היה נראה אחרת".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple