13 בספטמבר, 2018
בכר: "נגיע בכל הכוח בשביל להביא את הנקודות"
בכר: "נגיע בכל הכוח בשביל להביא את הנקודות"
הפועל "תדיראן" באר שבע קיימה אחה"צ את מסיבת העיתונאים לקראת המחזור השלישי בליגת ג'פניקה
הערב (חמישי) ערכה הפועל "תדיראן" באר שבע את מסיבת העיתונאים שלה לקראת משחק החוץ נגד מ.ס.ע אשדוד במסגרת משחקי המחזור השלישי בליגת ג'פניקה, בהשתתפות המאמן, ברק בכר והקשר הטרי, נייג'ל הסבליינק.
בפתח מסיבת העיתונאים, התייחס דובר הקבוצה, גיל לבנוני, לחלון ההעברות ולשינויים הצפויים בסגל הקבוצה:" לפני פתיחת העונה בנינו קבוצה לשלושה מפעלים ולצערנו כרגע נותרנו עם שניים. לשם כך הכנו תכנית מסודרת. אנחנו משחררים שחקנים איפה שצריך ומתחזקים בעמדות שצריך. כשהתנאים משתנים, צריך להשתנות יחד איתם. מי שאין לו אומץ לשנות - טועה. אחרי סגירת החלון, יגיע לכאן מנכ"ל הקבוצה, אסי רחמים, ויענה על כל השאלות".
לאחר ההקדמה, התייחס ברק בכר למשחק הקרוב: "אני מצפה לראות רוח חדשה בקבוצה ואני רואה את זה כבר באימונים. השינויים שעשינו צריכים להביא משהו אחר לקבוצה. התחלנו את העונה לא טוב וזה לא סוד.  אני מקווה שגם באשדוד זה יבוא לידי ביטוי. כל קבוצה מתקשה באשדוד, המגרש שם מאוד ביתי וקשה. בשנתיים האחרונות ניצחנו שם בשיניים. נצטרך לבוא ולעשות את הדברים בצורה נכונה ולהשתפר. אנו מודעים לכך שלא יהיה קל, אבל נגיע בכל הכוח בשביל להביא את הנקודות. אני רוצה שהקהל שיגיע בהמוניו ירגיש קבוצה שבאה ומרימה את הרמה מבחינת מחויבות ואיכות. חשוב שנראה להם, אחרי שאכזבנו אותם, שיש פה קבוצה שתחזור לעצמה ככל שהליגה תתקדם".
הקשר הטרי נייג'ל הסלביינק, שהצטרף רק השבוע לשורות האלופה, הוסיף: "באתי לכאן בשביל לזכות בתארים, כמו שעשו כאן בשלוש השנים האחרונות. אני אעשה את הטוב ביותר שלי בשביל שהקבוצה תצליח".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple