28 באוגוסט, 2018
הרמת כוסית לרגל ראש השנה תשע"ט
הרמת כוסית לרגל ראש השנה תשע"ט
הפועל "תדיראן" ב"ש ערכה היום את הרמת הכוסית המסורתית לכבוד ראש השנה במעמד ראש העיר, מר רוביק דנילוביץ ומר משה ממרוד, בעלים נותנת החסות הראשית "תדיראן". במהלך הטקס אמרה אלונה ברקת: 
 
"אנחנו נמצאים בפתחה של שנה חדשה.  
בכל שנה אנחנו עוצרים, בודקים את השנה שחלפה, מסתכלים על הדרך שעשינו, ומכינים את עצמנו לשנה הבאה עלינו לטובה. וכשמכינים יש להביט בכנות על העבר, וללמוד ממנו לגבי העתיד.
 
עברנו שנה מרתקת, מלאת עשייה ואתגרים, הדרך שלנו זימנה לא מעט מבחנים. לא רק מבחנים בשדה המשחק, אלא מבחנים של אחדות, תמיכה אחד בשני, עזרה זה לזה גם ברגעים קשים.
 
בשנה שעברה אמרנו שנימדד ברגעים מאתגרים ושהמבחן יהיה לא לאבד את הדרך ברגעים שאחרי אליפויות ושנהיה מספיק חכמים להישאר צנועים, נחושים, ונמשיך לעבוד קשה.
 
סיימנו שנה נוספת עם אליפות, ומבחינתנו זו היתה הוכחה שכשאנחנו נשארים מאוחדים, נוהגים בצניעות והולכים בדרכנו, הדברים מתחברים.
 
העונה, זה לא סוד, לא הצלחנו להגשים את החלום האירופי.
נכון, זה מאכזב, אבל העוצמה האמיתית היא לדעת קום מאכזבות מחוזקים יותר, נחושים יותר, מאוחדים יותר ורעבים יותר.
החוכמה היא לא רק לחבק זה את זה בחגיגות אליפות וברגעים שמחים, אלא לתמוך אחד בשני דווקא כשפחות הולך. ואתם יודעים מה? גם התכונה הזו היא חלק מאיתנו, הרי ידענו לעשות זאת במשך שנים רבות
כמו שאתם יודעים, התחלנו בליגה הלאומית, ידענו אכזבות, מאבקי תחתית, ותמיד האמנו בדרכנו. האמונה הזו והתמיכה האדירה שאנחנו מקבלים, הם שהביאו, יחד עם העבודה הקשה, להצלחות הגדולות, ואני בטוחה שהם גם יובילו אותנו בהמשך דרכנו.
 
צניעות, עבודה ואחדות הם אלה שהובילו אותנו בעבר, הם אלה שיוליכו אותנו גם בשנה הבאה עלינו לטובה.
שנה טובה ומתוקה לכולנו".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple