21 ביוני, 2018
ברק בכר האריך את חוזהו עד שנת 2022
ברק בכר האריך את חוזהו עד שנת 2022
מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת פתיחת עונת 2018/9
הפועל באר ערכה היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים הרשמית, לרגל פתיחת עונת 2018/19. מסיבת העיתונאים נפתחה עם הצגת המדים החדשים לעונה הקרובה על ידי שלושת הקפטנים של הקבוצה, מאור מליקסון, שיר צדק ולואי טאהא ושחקן העונה החולפת, חנן ממן, והמשיכה בהכרזה על שיתוף פעולה עם "תדיראן", נותנת החסות הראשית, למשך שנה נוספת.
מיד לאחר מכן הודיעה הפועל "תדיראן" באר שבע על הארכת חוזהו של ברק בכר בשנתיים נוספות, עד 2022.
אלונה ברקת אמרה: "אנחנו מאוד מעריכים את ברק והצוות שלו. ההמשכיות היא דבר מאוד חשוב, וחשוב שגם ברק נותן בנו אמון. נקווה שנמשיך לחלום ולהגשים את החלומות." בכר הוסיף: "לא מובן מאליו להמשיך עוד שנתיים מעבר לשנתיים הנוספות, זה מראה על ההערכה הגדולה מצד כל האנשים במועדון".
שיר צדק, אשר השתתף גם הוא במסיבת העיתונאים, אמר על השנה החולפת: "הייתה לי שנה לא פשוטה, התגעגעתי לדשא ואני מקווה שתהיה לי שנה טובה. שמרתי על כושר ועמדתי באימונים ששחקנים שמשחקים שנה שלמה לא היו עומדים בה. אני אמנם צריך להרגיש את הדשא, אבל לא שוכחים איך זה, כמו לרכב על אופניים, מקווה שאתאקלם במהרה".
ביום ראשון הקרוב תמריא הפועל "תדיראן" באר שבע למחנה האימונים בפולין, אשר יימשך כעשרה ימים, במסגרתו תתקיים שלושה משחקי הכנה מול קבוצות מהליגה הפולנית.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple