21 במאי, 2018
תודה לך, קפטן!
תודה לך, קפטן!
הערב (שני) תלה קפטן הפועל "תדיראן" באר שבע, אליניב ברדה, את נעליו ונפרד בפעם האחרונה מהדשא והכדור
הערב (שני) נפגשו הפועל "תדיראן" באר שבע ומכבי נתניה באצטדיון טוטו טרנר, במסגרת המחזור ה-36 לליגת העל.
המשחק נפתח בטקס פרידה מרגש במיוחד מהקפטן של הפועל "תדיראן" באר שבע, אליניב ברדה כשברקע תפאורה מיוחדת אשר מוקדשת כולה למספר עשר, נסיך לב אדום
בטקס השתתפו משפחתו של אליניב, הצוות המקצועי, שחקני הקבוצה, מנכ"ל המועדון, אסי רחמים ונשיאת המועדון, הגברת אלונה ברקת.
ברדה פנה במהלך הטקס לקהל ואמר: "האהבה החזירה אותי לכאן לבאר- שבע, לבית שלי, לעיר שלי, למועדון שלי
תמיד האמנתי שאהבה מנצחת, שהטוב מנצח. כשהגעתי אלונה ואני אמרנו שאפשר לזכות כאן באליפות, וחשבו שאנו הוזים…אבל… היי ״אני שיכור, יש לי אליפות״. שלוש אליפויות. אבל מעל הכל הצלחנו להטמיע כאן משהו שונה, דרך אחרת: אפשר להיות אלופים ולהיות צנועים, אפשר לשמור על החיוך, אפשר לאהוב ולהיות מנצח."
בסיום הנאום של ברדה, העניקה לו ברקת תשורה ואמרה: "יש רגעים שמהווים נקודות מפנה,
ויש אנשים שהם עצמם מהווים את נקודת המפנה.
בנוכחות שלהם, באופי שלהם, באישיות שלהם, בהשפעה שלהם.
מעטים האנשים שמסמלים כל כך הרבה כמוך אליניב.
אתה, השותף שלנו למסע המופלא, האיש ששבר את תקרת הזכוכית, בעזרת האישיות שלך, האמונה שלך, הדרך, ההשקעה, הצניעות, הנחישות הבלתי מתפשרת, אתה המודל של כולנו. לא סתם כולם קוראים לך אל קפיטן
בורכנו - בשחקן, בקפטן, באדם. שואלים אותי תמיד, מיהו אליניב ברדה ואני עונה מיד, אליניב ברדה הוא הפועל באר שבע. באחד הראיונות שלך אמרת שאם נאבד את הצניעות שלנו אז נאבד גם את האליפות, אני מבטיחה לך, שאנחנו נמשיך את המורשת שלך, דרך הצניעות, האהבה, והכבוד לאחר. אשרינו שזכינו. אוהבים אותך ומצפים להמשך הדרך שלנו יחד."
כאשר תם הטקס הוציא רועי ריינשרייבר את המשחק האחרון של אליניב ברדה לדרך.
המשחק התנהל בצורה מדהימה עבור האדומה, כבר במחצית הראשונה עלתה האלופה ליתרון 3:1 מצמד של גיא מלמד ופנדל של מאור מליקסון. דיא סבע השווה זמנית את התוצאה.
המחצית השנייה המשיכה את המומנטום של המחצית הראשונה, גם מאור מליקסון השלים צמד, פקהארט העלה ל5:1 וגיא מלמד עם שלושער קבע את תוצאת המשחק- 6:1.
בדקה ה-89 עלה אליניב ברדה בפעם האחרונה לכר הדשא וזכה לכבוד רב מהאוהדים- קלפי נסיך לב אדום חולקו לאוהדים היושבים ביציע דרומי והכיתוב "תודה על הכל נסיך לב אדום" נפרס ביציע.
בשריקת הסיום ניגש אליניב ליציע והודה לאוהדים על הליווי לאורך הדרך.
לאחר המשחק השתתף אליניב ברדה במסיבת העיתונאים וסיכם: " ״האמת היא שלא רציתי לעשות חימום, אבל נזכרתי שזה עדיף מבחינה בריאותית ועשיתי את זה. נכנסתי, וכמעט בישלתי גול. מרוב התרגשות עליתי עם הטבעת, ובלי מגינים, אבל השופט הפעיל שיקול דעת. לשמחתי הכול עבר בשלום. אני מאושר ממה שהשגתי ושמח ממה שיש״.
 
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple