13 במאי, 2018
Three in a row
Three in a row
הפועל "תדיראן" באר שבע היא אלופת המדינה לעונת 2017/18 בפעם השלישית ברציפות והחמישית בסך הכל.
במסגרת המחזור ה-34 בפליאוף העליון, נפגשו אמש הפועל "תדיראן" באר שבע ומכבי תל אביב למשחק מסקרן. המשחק נפתח בקצב גבוה ועם לא מעט הזדמנויות, אך דווקא האורחת הייתה זו שעלתה ליתרון בדקה ה-44 למשחק. היתרון נשמר לאורך כל המשחק, אך למרות ההפסד האליפות השלישית ברציפות הוכרעה סופית.
 
לאחר המשחק, הונפה צלחת האליפות ע"י קפטני הקבוצה, אליניב ברדה, מאור מליקסון ומהראן ראדי, כאשר האחרון זכה לטקס הוקרה מיוחד עקב שבירת השיא הישראלי- זכייה בשש אליפויות ברציפות. במהלך הטקס הוכתר גם חנן ממן לשחקן העונה.
 
מאמן הקבוצה ברק בכר אמר אחרי הזכייה: "עדיין לא מאמין שעונה כזו נגמרה בצורה כזו מתוקה, למרות שהפסדנו היום, זה לא צריך להעכיר את האווירה, העונה הייתה מורכבת, מאתגרת, פסיכית, אבל הצלחנו להתעלות. לקראת תחילת הפליאוף העליון חזרנו להיות הקבוצה שהיינו רגילים להיות ואני שמח שזה הסתיים בצורה כזאת".
 
אלונה ברקת אמרה: "לא היו רגעים קלים, אבל זה הכניס אותנו ליותר דריכות ונחישות. דווקא עם כל האתגרים הצלחנו לבוא, להתעלות, לאגור כוחות ולעשות את זה. זו אליפות יותר מאתגרת אבל היו לנו אנשים שהמשיכו להאמין".
 
מאור מליקסון אמר: "אנחנו אחרי עונה מטורפת ורק רוצים לשמוח. לפני חודשיים נראנו ממש לא טוב ואף אחד לא נתן לנו סיכוי, אבל זה נתן לנו מוטיבציה. זו אליפות מאוד מתוקה וייקח כמה שנים לעכל את מה שעשינו פה, ועדיין יש לנו תיאבון".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple