5 במאי, 2018
עוד מאמץ קטן
עוד מאמץ קטן
ניצחון נוסף אל עבר המטרה- הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת את בית"ר ירושלים 4:1 בטדי
למעלה מ-8,000 צופים אדומים עשו את דרכם אל עיר הבירה הערב כדי לצפות במפגש הפסגה בין בית"ר ירושלים להפועל "תדיראן" באר שבע, אשר בסיומו תוכל האדומה להגדיל את הפער לשמונה נקודות מהמקום השני ובכך להתקרב צעד נוסף אל עבר האליפות החמישית בתולדות המועדון.
המשחק נפתח באופן קשה עבור באר שבע, אשר ספגה את שערה הראשון כבר לאחר 22 דקות. טעות של הגנת האלופה הוביל לבישול של בריהון לחן עזרא, אשר העלה את הצהובים ליתרון 1:0 מהיר.
השינוי חל במחצית השנייה למשחק, ונראה היה כי את הגישה הבעייתית של המחצית הראשונה השאירו השחקנים של בכר בחדר ההלבשה. 
כשלוש דקות בלבד לאחר פתיחת המחצית, חאתם עבד אלחמיד, הגיע לכדור הקרן שהרים מאור מליקסון בצורה מדהימה והשווה את התוצאה עם שער בכורה במדי באר שבע. 
אך באר שבע לא הסתפקה בשיוויון, חנן ממן, אשר הגיע רק בחודש ינואר, המשיך את המומנטום של אלחמיד וכבש את שערו השמיני מאז הגעתו, בדקה ה-52.
בדקה ה- 64, השתלטה באר שבע באופן סופי על המשחק- בן שהר הוסיף את השער השלישי, כאשר נגח כדור שהגיע ממליקסון ישר אל החיבורים, וכעשר דקות מאוחר היה זה הגנרל וואקמה עם הרביעי שקבע את תוצאת המשחק, 4:1 מדהים.
בתום המשחק אמר ברק בכר: "עשינו ניצחון גדול במגרש קשה עם קהל מדהים שלנו. בואו נחכה עוד שבוע. ברור שעשינו ניצחון משמעותי, נשארה לנו עוד משימה אחת בעונה כזו מטורפת. במחצית אמרתי לשחקנים שאנחנו לא משחקים כמו קבוצה אלופה. אמרתי להם שאם נשחק כך, נפסיד ונסתבך. הם הבינו את זה ועלו למחצית השנייה כמו שצריך. לא קל לעשות מהפך כזה מול קבוצה כמו בית"ר עם קהל כזה".
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple