22 באפריל, 2018
חמסה
חמסה
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת את מכבי נתניה 5:1
הפועל "תדיראן" באר שבע התארחה אמש באצטדיון היהלום למשחק מול מכבי נתניה, במסגרת המחזור ה-31 לליגת העל. 
למעלה מ-3,000 אוהדים דרומיים הצפינו עד לנתניה על מנת לצפות במפגש המסקרן, אשר נפתח בצורה מדהימה עבור האדומה, שהרבתה לאיים על השער של היריבה והגיעה למצבים רבים.
התמורה הגיעה כבר בדקה ה-20, טוני נוואקמה הוכשל ברחבה וסיפק לאלופה כדור עונשין מ-11 מטרים. בן שהר שניגש לבעוט את הפנדל, הרעיד את הרשת וקבע את תוצאת המחצית: 1-0.
למחצית השנייה עלו השחקנים במטרה להמשיך את המומנטום, וכך היה. שבע דקות לאחר פתיחת המחצית, כדור של אורן ביטון פגש את רגלו של ממן וקבע 2:0. בדקה ה-60 חלוצה של היריבה ניצל טעות של ההגנה הבאר שבעית, צמצם את הפער ל-2:1 והחזיר את מכבי נתניה למשחק.
שתי דקות עברו וכבר נשרק פנדל נוסף עבור האלופה, לאחר הכשלה ברורה של בן שהר ברחבה. טוני וואקמה אשר ניגש לבעוט את הכדור, שם אותו ברשת וקבע 3:1. שני השערים שהגיעו אחריו לא איחרו לבוא, בדקה -66 כבש וואקמה את השני שלו וכעשר דקות מאוחר יותר, בדקה ה-75, גם בן שהר השלים צמד וקבע את תוצאת המשחק- 5:1 להפועל "תדיראן" באר שבע!

ברק בכר, מאמן הקבוצה, אמר בתום המשחק: "זה משחק מול קבוצה מצוינת, באנו מאוד דרוכים. זו קבוצה מאוד התקפית שתמיד משחקת את המשחק שלה, לא משנה נגד מי. לא סתם לא הצלחנו לנצח אותם פעמיים. המוכנות של כל הצוות והשחקנים, זה מה שעשה את ההבדל היום. חשוב ליהנות מהניצחון הזה, עשינו ניצחון חשוב עם דרך טובה, אבל בשבת יש לנו משחק לא פחות קשה מול בני יהודה. נצטרך לבוא באותה רמת מוכנות."
בן שהר הוסיף:"משחק מצוין שלנו וממחר חוזרים לקרקע שוב, יש לנו עוד חמישה משחקים. היה חשוב לבוא היום ולהראות נוכחות, להפגין את היכולת שלנו, וזה מה שעשינו. מכאן אנחנו צריכים לחזור לתלם, הפער לא גדול מספיק כדי שנוכל לחגוג. זה עדיין מוקדם. ננוח מחר ונמשיך הלאה למשחק מול בני יהודה שלא יהיה קל".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple