9 באפריל, 2018
ברק בכר: "יש בעלי בית על המגרש"
ברק בכר: "יש בעלי בית על המגרש"
הפועל "תדיראן" באר שבע גברה 0:1 על מכבי ת"א, ניצחון שלישי במסגרת הפלייאוף.
מנגד לניצחון האדום השלישי בפלייאוף, הנחיל הניצחון הערב הפסד שלישי רצוף למכבי ת"א. הפועל "תדיראן" ב"ש שיחקה ב-10 שחקנים כמעט מחצית שלמה (ביטון הורחק בדקה ה53' לאחר כרטיס צהוב שני), אך זה לא מנע את הניצחון החשוב שהגיע מבישול של מיכאל אוחנה וגול שכבש חנן ממן בדקה ה-35', אחרי איבוד כדור של מכבי ת"א. בתום משחק הנעילה של המחזור ה-29, הקבוצה פתחה פער של שש נקודות על השנייה בטבלה, בית"ר ירושלים ופער של 11 נקודות על מכבי ת"א, הרביעית בטבלה.
 
ברק בכר אמר בסיום: "עשינו ניצחון משמעותי. היינו עם 10 שחקנים הרבה דקות נגד קבוצה מצוינת. אני גאה מאוד בשחקנים, יש לנו בעלי בית על המגרש והם עושים את זה מצוין. הצלחנו לשלוט בבלאגן, כל מי ששיחק נתן יותר מ-1000 אחוז. אנחנו צריכים לשמוח יום-יומיים, אבל להתכונן למשחק הבא. זה התפקיד שלי ושל הצוות להחזיק את כולם כל השנה, גם כשקשה וכשצריך את השחקנים – הם שם".
 
המאמן הוסיף: "את הסיכומים נעשה בסוף השנה. ראינו שהמשחקים בפלייאוף קשים. אנחנו כל הזמן אנחנו מאמינים שדברים תלויים בנו. כמובן שעשינו צעד משמעותי, אבל אסור לנו להיכנס לאופוריה, בטח אחרי מה שעברנו העונה".
 
גיא חיימוב אמר: "ניצחנו וזה הכי חשוב. אני שמח שהצלחתי להביא את היכולת שלי לידי ביטוי. אנחנו צריכים להמשיך, יש עוד הרבה נקודות בקופה. נתכונן למשחק הקשה נגד הפועל חיפה בהתאם. אנחנו קבוצה מאוחדת, כולם נתנו הכל למשך 90 דקות".
 
נשארו עוד שבעה משחקים עד לסיום הפלייאוף ובמחזור הבא תארח הפועל "תדיראן" ב"ש את הפועל חיפה.
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple