22 בפברואר, 2018
מתכוננים למשחק העונה
מתכוננים למשחק העונה
הפועל "תדיראן" באר שבע ערכה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק נגד בית"ר ירושלים.
 
הפועל "תדיראן" ב"ש מובילה כרגע את טבלת ליגת העל עם 50 נקודות ובהפרש של נקודה אחת בלבד נמצאת היריבה מירושלים. המשחק הדרמטי יכול להגדיל את הפער עבור כל אחת מן הקבוצות.
 
ברק בכר אמר במסיבת העיתונאים: "בית"ר ירושלים לא סתם נמצאת איפה שהיא נמצאת, היא קבוצה מוכשרת ומסוכנת. אנחנו עושים הכל כדי לא להפסיד, בטח לא בטרנר. זה לא סוד שלבית"ר יש חלק התקפי מאוד מסוכן ואנחנו יודעים שאנחנו צריכים להיות מוכנים תמיד, אבל הפעם אפילו קצת יותר. נשתדל לעצור אותם מבחינה התקפית. יש ליגה מעניינת עם ארבע קבוצות שנמצאות במירוץ ואני מעריך שזה יוכרע לקראת הסוף".
 
"כל הקבוצה מבינה שהיא צריכה לעבוד יותר קשה. צריך להרים את הרמה ולתת יותר מבחינה התקפית ובטח מבינה הגנתית. אנחנו עושים את זה יותר טוב במשחקים האחרונים אבל עדיין צריך לשפר את זה, בטח שמשחקים נגד קבוצה כזאת מסוכנת". בעניין הפצועים הוסיף המאמן: "בן שהר שיחק מחצית במשחק אימון והוא כשיר. מאור מליקסון אמור להתאמן רגיל בימים הקרובים וגם מיגל ויטור מתקדם מהר יותר. טוני וואקמה סובל תקופה ארוכה, אבל הוא מאוד רוצה לעזור לקבוצה. זה לא פשוט, אנחנו מקלים עליו באימונים. לגבי כל הפצועים נהיה חכמים יותר לקראת המשחק".
 
"יש לנו שחקנים טובים וחזקים בקישור. גם במרכז וגם בשאר התפקידים. יש פיקנטריה כי אני ובני בן זקן חברים טובים, הוא היה עוזר שלי בקרית שמונה ושיחקנו ביחד. אני מאוד מעריך אותו. תהיה אווירה מדהימה ואני חושב שבסופו של דבר השחקנים יקבעו מה יקרה".
 
חנן ממן אמר: "אני רוצה לנצח את בית"ר ירושלים כמו שאני רוצה לנצח כל קבוצה. ציפיתי להשתלב מהר וזה קרה, זה כיף גדול. אני רוצה להמשיך ולעשות כמה שיותר טוב. תמיד רציתי להגיע להפועל באר שבע, זה היה החלום שלי. זה משחק גדול אבל הוא לא יקבע כלום, יש עוד פלייאוף עליון שבו כל ניצחון יהיה שש נקודות".
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple