18 בינואר, 2018
"הליגה ארוכה ואני בטוח שיהיה קשה עד הסוף"
"הליגה ארוכה ואני בטוח שיהיה קשה עד הסוף"
היום (ו') התקיימה מסיבת העיתונאים לקראת משחק החוץ מול הפועל עכו באצטדיון טוטו טרנר.
ברק בכר אמר: "האצטדיון לא יהיה מלא וצריך לייצר גישה טובה באווירה פחות טובה. אנחנו צריכים לבוא ולהביא מעצמנו דברים שהבאנו במשחק האחרון. נצטרך לבוא עם הגישה הזו ואם נבוא איתה אני מאמין שגם ננצח את המשחק.
 
יש לנו שבוע של שלושה משחקים, אבל מה שמעניין כרגע זה המשחק בשבת. ברור שלא יהיה קל, זו קבוצה שתבוא ותילחם, קבוצה שהחליפה מאמן עכשיו וזה דבר שייתן מוטיבציה. אנחנו רואים שאין משחקים קלים נגד אף קבוצה ולכן אנחנו צריכים לבוא מוכנים גם מקצועית, גם פיזיולוגית וגם מנטלית. נבוא עם אווירה טובה ונצטרך לייצר אנרגיות ומשחק טוב".
 
מתן אוחיון אמר: "יש לי ניסיון בכדורגל ואני יודע מה הגישה הנכונה שצריך להביא. אני יודע לשמור על עצמי בפן המקצועי כדי שברגע שאוכל להגיע למגרש, אעשה את זה באופן הכי טוב.
 
הכדורגל נזיל מאד ואני תמיד צריך להיות באופציה להיכנס ולהוכיח את עצמי ואת היכולת שלי. אני צריך לחכות להזדמנות להראות את עצמי ולקוות להמשכיות. אני מאד אוהב את המועדון ומקווה שתהיה המשכיות כזו טובה, כך שהלוואי ואהיה חלק יותר מרכזי בהרכב של הקבוצה. הליגה ארוכה ואני בטוח שיהיה קשה עד הסוף, אבל אנחנו נמשיך להסתכל רק על עצמנו".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple