27 בינואר, 2018
חזרה למקום הראשון
חזרה למקום הראשון
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת הערב את הפועל רעננה וכובשת את הפסגה בחזרה
הערב (שבת) נפגשה הפועל "תדיראן" באר שבע עם הפועל רעננה למשחק במסגרת המחזור ה-20 בליגת העל.
המשחק אשר נפתח לעיניהם של למעלה מ-12,000 צופים, התנהל בשליטה מוחלטת של האדומה, שכבר בדקה ה-22 עלתה ליתרון 1:0 משער של דן איינבינדר. על אף השליטה בכדור, היתרון לא נשמר זמן רב כאשר כדור של ארשיד השווה את התוצאה רגע לפני סיום המחצית הראשונה.
למחצית השנייה עלתה באר שבע במטרה להגדיל את היתרון וכך אכן קרה, בדקה ה-58, הגיע השני של באר שבע, פקהארט אשר נכנס כמחליף הרעיד את הרשת של האורחת והשיב את היתרון לאלופה. לשער זה התווסף גם שערו של הקפטן, מאור מליקסון בדקה ה-86, אשר כבש מהנקודה הלבנה וקבע את תוצאת המשחק- 3:1.
 
בתום המשחק אמר מאמן הקבוצה, ברק בכר: "בסופו של דבר הצלחנו לנצח משחק לא קל, עשינו את העבודה, ניצחנו בבית קבוצה שנמצאת במומנטום, עשינו את הדברים לא רע. ספגנו הכי מעט שערים בליגה, אז אין בעיה במשחק ההגנה. יש שמונה ימים להתאושש ונתכונן למכבי תל אביב, אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לשפר ולעשות".
 
חנן ממן, שנכנס היום כמחליף בהופעת בכורה, אמר: "לא ציפיתי שזה יקרה כזה מהר, אני מרגיש כמו בחלום. שמח שהקבוצה ניצחה. הייתי מאוד טרוד בשבועיים האחרונים, גם כל מה שקרה עם הקהל של הפועל חיפה לא היה נעים. התנצלתי בפני מי שהייתי צריך להתנצל ואני שמח שאני פה".
 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple