17 בדצמבר, 2017
ברק בכר: "ראיתי אנרגיות וגישה טובה"
ברק בכר: "ראיתי אנרגיות וגישה טובה"
הפועל "תדיראן" ב"ש הפסידה הערב במשחק החוץ למכבי נתניה 1-0.
שלושה ימים אחרי ההפסד בגמר גביע הטוטו, חזרה הקבוצה לאצטדיון נתניה להמשיך את ההתמודדות בצמרת ליגת העל. הקבוצה התחילה את המשחק בלחץ על שער הקבוצה המארחת, אך זה לא תורגם לשינוי בתוצאה והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו ללא שערים.
 
עם העלייה המחודשת לדשא לאחר המחצית, ברק בכר החליט לחזור למערך 4-5-1, אך זה לא תורגם ליתרון אדום ודידייה קוגבניה העלה את מכבי נתניה ל1-0, 5 דקות לאחר שנכנס בחילוף.
 
מאמן הקבוצה, ברק בכר אמר: "מאכזב. הפסדנו לקבוצה טובה. היה פה משחק מחוף לחוף. למאמנים לא כל כך הייתה שליטה על המשחק הזה, זה היה משחק של תיקו, אבל נתניה ניצלה מצב אחד יותר מאיתנו". על המערך אמר: "מי שלא מנסה לא יצליח. לפעמים צריך ללכת עם התחושות. אמשיך לנסות עד שאמצא את הדרך לנצח משחקים. ראיתי אנרגיות וגישה טובה. אולי חלק מהשחקנים הלכו לאיבוד בשיטה החדשה. צריך לפרגן לנתניה שהיא קבוצה אדירה בצד ההתקפי. יש לנו כמה ימים לנוח אחרי עומס כבד".
שוער הקבוצה, גיא חיימוב אמר: "אפשר להפסיד שני משחקים ברציפות, זה לא משבר. אנחנו עדיין בעמדה טובה בטבלה ויש לנו שמונה ימים להתכונן למכבי חיפה. אנחנו במצב טוב בטבלה ואני מקווה שבפעמים הבאות זה ייכנס".
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple