14 בדצמבר, 2017
הפועל "תדיראן" באר שבע מפסידה בגמר גביע הטוטו
הפועל "תדיראן" באר שבע מפסידה בגמר גביע הטוטו
הפועל "תדיראן" באר שבע הפסידה 1:0 למכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו
הערב, נפגשו האלופה וסגניתה למאבק על תואר מחזיקת גביע הטוטו לעונת 2017/8.
המשחק אשר נערך באצטדיון נתניה, נפתח בצורה לא טובה עבור שתי הקבוצות, שהציגו יכולת חלשה ולא הצליחו לייצר מצבים ממשיים וירדו לחדרי ההלבשה בתום המחצית הראשונה ללא שערים
במחצית השנייה, ניסה ברק בכר להפוך את את התוצאה כאשר ערך שלושה חילופים, דבר אשר שיפר במעט את יכולת ההתקפה של האדומים, אך אלו עדיין לא הצליחו לכבוש שערים.
בדקה ה-83, הצליח המחליף, וידאר קיארטנסון, להעלות את סגנית האלופה ליתרון 1-0 ולמעשה גם קבע את תוצאת המשחק- מכבי תל אביב מנצחת ומוכתרת כמחזיקת גביע הטוטו.
בתום המשחק אמר מאמן הפועל "תדיראן" באר שבע, ברק בכר: "מכבי ת"א לא היתה עליונה עלינו בכדורגל, אבל כן בנחישות ואגרסיביות. הם רצו יותר וברור שהם רעבים יותר. פה נפלנו לצערי. מכבי ניצחה ובצדק, כל מה שיגידו עכשיו זה בסדר. ידענו שמכבי תגיע אגרסיבית. לא הצלחנו להפוך את המאזן הזה, וזו הסיבה העיקרית שהפסדנו".
בן שהר הוסיף: "גם אנחנו וגם מכבי ת"א לא שיחקנו טוב. הם רצו קצת יותר וחבל, תואר זה תואר, גם אם מדובר בגביע הטוטו. אנחנו קבוצה שיודעת להניע כדור ולשלוט במשחק, פחות עשינו את זה. בעוד שלושה ימים יש לנו משחק חשוב מול נתניה. אני לא חושב שזה ישפיע עלינו למרות שלא כיף להפסיד ועוד בגמר. לקחנו כמה תארים בשנים האחרונות ואנחנו רוצים להמשיך עם זה השנה. הליגה זה הלחם והחמאה שלנו"
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple