27 בנובמבר, 2017
מליקסון: "אם נמשיך להציג יכולת כזו התוצאות יבואו"
מליקסון: "אם נמשיך להציג יכולת כזו התוצאות יבואו"
הפועל "תדיראן" באר שבע נפרדת מבית"ר ירושלים בתיקו 2:2
הפועל "תדיראן"  באר שבע חזרה ביום שישי האחרון ממשחקה נגד לוגאנו בשוויץ, והתייצבה כבר הערב למשחקה במסגרת המחזור ה-11 בליגת העל, נגד בית"ר ירושלים.
המשחק, אשר נפתח לעיניהם של כ-4,000 אוהדים שעשו את דרכם מהדרום אל עבר ירושלים, התנהל בשליטה מוחלטת של האדומים, והמחצית הראשונה אמנם הסתיימה ללא שערים, אך הציגה הרבה רוח לחימה. במחצית השנייה, הגבירה האלופה את הקצב, ועל אף גול יתרון של הירושלמים, הצליחה להפוך את התוצאה ולשמור על יתרון 2-1 כמעט עד תום המשחק. בדקה ה-92, הצליחה בית"ר ירושלים לחדור את ההגנה של הפועל "תדיראן" באר שבע ולקבוע את תוצאת המשחק- 2:2.
בתום המשחק אמר ברק בכר: "היו לנו אפשרויות לסגור את המשחק אבל ספגנו. בסופו של דבר נראנו טוב והיינו קבוצה טובה. ידענו שאם נבוא ונלחץ אז ננצח וזה לא קרה. אבל שיחקנו טוב וכך צריך להמשיך. אי אפשר לשחק משחק מושלם אבל היה לנו משחק טוב. במצב של 1:2 היינו צריכים לכבוש עוד כמה שערים, אבל קיבלנו שער יפה מנגד. נשתדל לתקן במשחק הבא".
קפטן הקבוצה, מאור מליקסון, הוסיף: "זה קצת מבאס, אבל אני תמיד משתדל להסתכל על חצי הכוס המלאה. שיחקנו מצוין, הגענו למגרש מאוד קשה עם קבוצה טובה וקהל שדוחף, הראינו עליונות ואני חושב שלאורך זמן אם נמשיך להציג יכולת כזו התוצאות יבואו".
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple