18 בנובמבר, 2017
חוזרים לפסגה
חוזרים לפסגה
הפועל "תדיראן" באר שבע מנצחת את הפועל עכו 3-1
הערב (שבת, 18.11) פגשה הפועל "תדיראן" באר שבע את הפועל עכו למשחק השלמה במסגרת המחזור השישי של ליגת העל. המשחק, אשר נפתח באצטדיון טוטו טרנר לעיניהם של למעלה מ-15,000 אוהדים אדומים, התנהל בשליטה של האדומה, אשר ניצחה בתום 90 הדקות 3-1, משערים של איסאק קוואנקה ובן שהר (צמד). הנצחון, אשר זיכה את החבורה של ברק בכר בשלוש נקודות יקרות מפז, מיקם את אלופת המדינה במקום השני עם מספר נקודות זהה לזה של הפועל חיפה.
בתום המשחק אמר לואי טאהא, אשר ענד את סרט הקפטן: "כבוד גדול לענוד את סרט הקפטן,הצוות וההנהלה מעריכים אותי ואוהבים אותי ואני מעריך ואוהב אותם מאוד בחזרה. אני רוצה להקדיש את הניצחון הזה לאליניב ברדה שהוא הקפטן האמיתי ואני מקווה שהוא יחזור ויקבל את סרט הקפטן כמו מלך. אני שמח שהוא איתנו בריא ושלם, זה הכי חשוב. סרט הקפטן זה רק בונוס עבורי, הכי חשוב 3 נקודות ולהמשיך הלאה".
על יכולות המשחק של קבוצתו הוסיף טאהא: "זה התפתח לא טוב כשספגנו את השוויון אבל יש לנו איכות טובה בהתקפה. השחקנים שלנו איכותיים ברמה הכי גבוהה שיש ואני שמח שחזרנו מהר וסיימנו את המשחק בתחילת המחצית השנייה, אנחנו תמיד לומדים ומנתחים באספות הקבוצתיות את הטעויות, אנחנו צריכים לעבוד על זה ולהיות מרוכזים. לפעמים אתה מאבד ריכוז לשנייה ומשלם. הצוות שלנו תמיד עובד על זה".
 
בשלישי הקרוב תטוס הקבוצה לשוויץ לקראת המשחק נגד לוגאנו אשר יתקיים בלוצרן, במסגרת המחזור החמישי של שלב הבתים בליגה האירופית. 
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple