28 בספטמבר, 2017
הפסד בכורה בליגה האירופית
הפסד בכורה בליגה האירופית
ויקטוריה פלזן מנצחת הערב (חמישי) את הפועל "תדיראן" באר שבע 3-1, במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית
המחזור השני בשלב הבתים של הליגה האירופית יצא לדרכו הערב (חמישי), במסגרתו פגשה הפועל "תדיראן" באר שבע את ויקטוריה פלזן באיצטדיון DOOSAN ארנה.
המשחק נפתח לעיניהם של כ-300 אוהדים אדומים אשר עשו את דרכם מישראל לפלזן הצ'כית. 
המחצית הראשונה התנהלה בשליטה של הצ'כים, אשר מצאו את השער של גורש לאחר שתי החמצות ועלו ליתרון 1:0 כבר בדקה ה-29 וקבעו את תוצאת המחצית הראשונה.
המחצית השנייה נפתחה בצורה טובה יותר לאדומים, אשר הצליחו להשוות את התוצאה בדקה ה-69 משער של וואקמה, שנכנס כמחליף כמה דקות קודם לכן.
אף על פי כן, הפועל "תדיראן" באר שבע לא הצליחה לשמור על התוצאה וספגה שני שערים נוספים אשר קבעו את תוצאת הסיום בשריקה- 3:1 לטובת ויקטוריה פלזן.
בסיום המשחק אמר המאמן, ברק בכר: "בסופו של דבר ספגנו שני שערים קלים מדי, הגול שני במיוחד כיוון שהיינו במומנטום מצוין גם להפוך את התוצאה".
 
הרכבים:

ויקטוריה פלזן: אלש רושקה, לוקאש היידה, תומאש הוראבה, יאן קופיץ’, מילאן פטרז’לה (מרטין זמאן, 62), ראדים רזניק, מיכאל קרמנצ’יק (מאריק באקוש, 84), פטריק רושובסקי, תומאש האייק, מילאן האבל ודניאל קולאר (אנדראס איבנשיץ’, 74).

 

הפועל באר שבע: דודו גורש, דור אלו, לואי טאהא, חאתם עבד אלחמיד, מיחאי קורהוט, וובה בראון (מיכאל אוחנה, 80), ג’ון אוגו, מהראן ראדי, מאור מליקסון (איסאק קוונקה, 80), בן שהר (טוני וואקמה, 63) ותומאש פקהארט.

 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple