17 במרץ, 2017
מסיבת עיתונאים לקראת מכבי חיפה - פלייאוף
מסיבת עיתונאים לקראת מכבי חיפה - פלייאוף
הפועל תדיראן באר-שבע ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת משחק הפתיחה של הפלייאוף העליון, בו תארח את מכבי חיפה (ראשון, 21:00, שידור ישיר בספורט 5)
ברק בכר: "אני חושב שמכבי חיפה היא קבוצת פלייאוף עליון לגיטימית. הולך להיות משחק מאוד קשה, כמו כל המשחקים שיהיו לנו בפלייאוף. נצטרך לבוא מאוד מוכנים ולמנף את הדברים שהיו טובים במשחק האחרון. אני רואה כיוון טוב מהאנרגיות שהיו לנו במשחק האחרון.
כמאמן, חשוב לי מה שקורה עכשיו. יש לנו עונה עמוסה ומאתגרת - אנחנו נכנסים ליישורת האחרונה. מה שאנחנו עושים מאחורי הקלעים כהכנות לעתיד לא רלוונטי לעכשיו. פציעות הן חלק מהמשחק, וגם אם שחקן נפצע יעלה במקומו שחקן מצוין אחר. אנחנו צריכים להתעסק במי כן משחק, ולא במי שלא משחק.
הקבוצה שלנו חזקה מנטאלית. לחץ יש, אבל החבר'ה שלנו חזקים."
 
 
בן שהר: "העובדה שלא שיחקתי הרבה לאחרונה נותנת לי "דרייב" להוכיח ולהראות לברק שמגיע לי. יש לנו חודשיים שבהם נצטרך לתת את הכל כקבוצה ולא כיחידים. כמובן שיש אצלנו לחץ, והשחקנים עומדים ומתמודדים עם הלחץ. הלחץ יכול להיות דבר טוב ולהניע אותך. גם בעונה שעברה היה לחץ במאבק עם מכבי ת"א, אבל אנחנו מעדיפים להסתכל על המשחק הקרוב ולא להסתכל על עוד חודשיים.
אני חושב שמכבי חיפה תמיד תהיה מכבי חיפה - זו קבוצה גדולה שתמיד צריך להיערך לקראתה. זו קבוצה עם שחקנים מצוינים. בטרנר אנחנו קבוצה עם עוצמות ועם האנרגיה של הקהל. את היכולות יש לנו - זה בטוח."
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple