6 בינואר, 2022
"רוצים להמשיך את המומנטום ולחזור עם הנקודות"
"רוצים להמשיך את המומנטום ולחזור עם הנקודות"
הפועל "מחסני השוק" באר שבע נמצאת בעיצומן של ההכנות לקראת המשחק במסגרת המחזור ה-17 מול מכבי תל אביב (שבת, 8.1, 20:00). מחר (שישי) תערוך הקבוצה אימון בוקר ולאחריו תצא למלון במרכז הארץ, שם תלון עד המשחק.
 
כלל הכרטיסים שהוקצו לקראת ההתמודדות נמכרו בתוך כ-3 שעות. בשלב זה, לא התקבלה הקצאה נוספת ולפיכך הקופות באצטדיון בלומפילד לא יפתחו עבור האוהדים האדומים.
 
דברי מאמן הקבוצה, רוני לוי, לפני המשחק: "משחק נגד מכבי תל אביב בחוץ הוא תמיד משחק קשה. מדובר בקבוצה קשה מאוד. יחד עם זאת, לנו יש את הרצונות והשאיפות שלנו. אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום ולחזור עם שלוש נקודות. נגד מכבי ת"א צריך לשים דגש על הכול. חייבים לבוא מרוכזים, מאורגנים וטקטיים".
 
בלם הקבוצה, חאתם אלחמיד, דיבר על האווירה בחדר ההלבשה: "ההרגשה בחדר ההלבשה היא מצויינת. יש לנו חבר'ה מגובשים ואנחנו צריכים להמשיך להיות ביחד. עד כה, אנחנו עושים עונה לא פחות ממדהימה וזה גורם לאווירה נהדרת בחדר ההלבשה. אנחנו רוצים להמשיך את העונה הטובה בכול הכוח".
 
מתחם בדיקות מהירות
לרשות אוהדינו יפתח מתחם לבדיקת קורונה מהירה בכניסה לקופות בסמוך לשער 5. הבדיקה כרוכה בהרשמה ותשלום מראש (להרשמה לחצו כאן). עלות הבדיקה – 55 ש"ח (ילדים מגיל 3 עד 12 ו-3 חודשים ומנועי חיסון, בהצגת אישור רפואי מודפס, ייבדקו ללא עלות). חשוב: יש להגיע לבדיקה בחלון הזמן אליו נרשמתם על מנת להימנע מעיכוב בכניסה לאיצטדיון!
 
קמפיין "עוטפים בחום"
לפני המשחק תהיה לכולנו האפשרות להשתתף בקמפיין "עוטפים בחום". במסגרת הקמפיין, אתם תוכלו לתרום מעילים, סוודרים ובגדים חמים לטובת הקהילה.
עמדת התרומה תמתין לכם מחוץ לשערים 4-5. הקמפיין מתקיים ביוזמת הקבוצה המארחת ובשיתוף עמותת "פתחון לב". בסיום המשחק, הבגדים יועברו לעמותה ומשם לכל מי שזקוק להם.
 
משחק נגד מכבי תל אביב בחוץ הוא תמיד משחק קשה. מכבי היא קבוצה קשה מאוד. יחד עם זאת, לנו יש את הרצונות והשאיפות שלנו. אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום ולחזור עם שלוש נקודות.
נגד מכבי ת"א צריך לשים דגש על הכול. חייבים לבוא מרוכזים, מאורגנים וטקטיים.
 
ההרגשה בחדר ההלבשה היא מצויינת. יש לנו חבר'ה מגובשים ואנחנו צריכים להמשיך להיות ביחד. עד כה, אנחנו עושים עונה לא פחות ממדהימה וזה גורם לאווירה נהדרת בחדר ההלבשה. אנחנו רוצים להמשיך את העונה הטובה בכול הכוח.
הייתה לי פציעה בברך שהיא באה וחוזרת. אני שמח שחזרתי והקבוצה נראית טוב. אנחנו לקראת משחקים מאוד חשובים ואני רוצה שנבוא כולנו, נלחם, וננצח.
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple