2 בדצמבר, 2021
גיא פרימור: "היו אתמול אנרגיות מטורפות, עוצמה שיש רק בטרנר"
גיא פרימור: "היו אתמול אנרגיות מטורפות, עוצמה שיש רק בטרנר"
מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור מסכם לאתר הרשמי את המשחק אמש
גיא, אנחנו בוקר אחרי משחק חשוב וגדול לקבוצה. איך אתה מסכם את הפגרה והמשחק אתמול?
"כמי שראה את העבודה הקשה של הקבוצה בפגרה, אני יכול לומר בביטחון שהדברים מתחילים להיראות כמו שאנחנו רוצים. יש כמובן תמיד מה לשפר ועל מה לעבוד, אבל אתמול ראינו בטרנר קבוצה חזקה עם אנרגיות טובות. קבוצה שעבדה קשה בפגרה וחזרה מאוזנת יותר, התקפית יותר ובשלה יותר. אני יודע שממשחק למשחק נראה דברים טובים יותר וגם האוהדים הרגישו את זה אתמול".
 
"טענות על שיפוט ופנדלים תמיד היו ותמיד יהיו בכדורגל. צפיתי בלילה כמה וכמה פעמים במהלך הפנדל ויש שם מגע ברור, פנדל של 100 אחוז, ואם זה לא היה איתי שכטר אז אף אחד לא היה מצייץ בנושא הזה. שני הפנדלים נשרקו בצדק ואנחנו לא מתכוונים להתנצל בפני אף אחד על עבירות ברורות שבוצעו על שחקנים שלנו."
 
"ללא קשר לפנדלים, הגענו מאוד מוכנים למשחק, הן ברמה הטקטית והן ברמה המנטאלית. הפועל ת"א זאת קבוצה חזקה, עיקשת עם הרבה ניסיון ואיכויות. בסופו של יום, לא השופטים ניצחו עבורנו את המשחק, אלא השחקנים והצוות המקצועי. עלינו עליהם בכל פרמטר, היינו הרבה יותר טובים וניצחנו את המשחק בצדק". 
 
אירוע מרגש התרחש אתמול לפני שריקת הפתיחה היה טקס הזיכרון למאמן העבר, אמציה לבקוביץ' ז"ל, בנוכחות משפחתו ושחקני סגל האליפויות בהם אימן אמציה ז"ל.
"שמו של אמציה לבקוביץ' ז"ל חרוט באותיות זהב בהיסטוריית המועדון. התרגשתי מאוד יחד עם משפחתו מהטקס המכובד שנערך. אמציה ז"ל וכל שחקני סגל האליפויות שברו את תקרת הזכוכית והביאו שמחה גדולה לעיר באותם ימים. היה מאוד משמח להיות נוכח אתמול מאחורי הקלעים ולשמוע מהשחקנים הגדולים הללו סיפורים על אותה תקופה".
 
 
כמה מילים אחרונות על הקהל, שהגיע ועודד בצורה מדהימה למרות מזג האוויר המאתגר.
"היו אנרגיות מטורפות אתמול, עוצמה שיש רק בטרנר. הרגישו שהקהל אהב את מה שהוא ראה ואנחנו נעשה הכול ונמשיך לעבוד מאוד קשה כדי שזה ימשך כך".
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple