27 בנובמבר, 2021
ניצחון בקריית שמונה
ניצחון בקריית שמונה
רמזי ספורי כבש בבעיטה חופשית נפלאה ובישל לניקיטה רוקאביצה בניצחון 1:2 על הקבוצה מהצפון
הפועל "מחסני השוק" באר שבע גברה אחר הצהריים (שבת) 1:2 על עירוני קריית שמונה, במשחק שפתח את המחזור ה-10 בליגת הבורסה לניירות ערך.
 
המחצית הראשונה הייתה בשליטה מלאה של הקבוצה, שגם ירדה ממנה ביתרון כפול. בדקה ה-19, כדור חופשי נפסק לזכות הקבוצה בדיוק על קו ה-16. רמזי ספורי ניגש לבעיטה ובאומנות שלח את הכדור לרשת - 0:1. מספר דקות לאחר מכן, כאשר הלחץ ממשיך, איתי שכטר נגח מ-5 מטרים, אך הצלה נפלאה של שוער קריית שמונה מנעה יתרון כפול. שתי דקות לסיום המחצית, רמזי ספורי מצא את ניקיטה רוקאביצה במסירה נהדרת והותיר אותו לבד מול השוער - החלוץ גלגל את הכדור לרשת וחגג את ה-0:2.
 
במחצית השנייה השליטה הייתה של המארחים, שניסו להשיג את השער המצמק. למרות זאת, נרשמו במהלכה שתי החמצות גדולות, שהיו יכולות להגדיל את היתרון. בדקה ה-82, איתמר שבירו צימק ל-1:2 והמארחים לחצו להשיג את השוויון אך עד סיום המשחק, איתי בן שבת הורחק והתוצאה נותרה על כנה. הפועל "מחסני השוק" באר שבע ממשיכה להוביל את הטבלה שבוע נוסף. ביום רביעי (20:15) תארח הקבוצה את הפועל תל אביב.
 
דבריו של מאמן הקבוצה, רוני לוי, לאחר סיום המשחק: "אני מרוצה מהתוצאה אך פחות מרוצה מאיך ששיחקנו בחצי השני. לא היינו מספיק חדים ובחצי השני הייתה ירידה משמעותית ביכולת שלנו. הקהל שלנו נהדר והגיעו בכמות גדולה לתמוך ולעודד. איך אפשר לא להחמיא להם ולאהוב אותם כשהם באים ככה לתמוך ולעודד את הקבוצה. ממה שאני מרגיש הקהל הוא השחקן ה-12. הם מאד חשובים לנו במשחקים".
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple