13 בספטמבר, 2021
קבוצת חיפה תעניק חסות למחלקת הנוער
קבוצת חיפה תעניק חסות למחלקת הנוער
קבוצת חיפה תעניק חסות רשמית למחלקת הנוער. במסגרת הסכם החסות יופיע לוגו החברה על חולצות השחקנים בקבוצות מחלקת הנוער. בנוסף, ההסכם כולל בתוכו התחייבות לשיתוף פעולה בין קבוצת הנוער לקבוצת חיפה בשלל אירועים ופעילויות חברתיות לטובת הקהילה במהלך העונה הקרובה.
 
בטקס חתימת ההסכם החגיגי השתתפו נשיאת המועדון, אלונה ברקת; מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור; המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, מאור מליקסון; מנהל מחלקת הנוער, פלג חמדי ומנהלת השיווק של המועדון, מיכל סיבוני. מצד "קבוצת חיפה" השתתפו: מנכ"ל קבצת חיפה, מוטי לוין; מנהל מפעל "חיפה נגב טכנולוגיות", אורי גוטמן; סמנכ"לית משאבי אנוש בקבוצת חיפה, נטלי סיפדו ומנהלת משאבי אנוש במפעל "חיפה נגב טכנולוגיות", נעמי ברגיל.
 
נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "השותפות בינינו לבין קבוצת חיפה מבוססת קודם כל על הערכים הקהילתיים, בדגש על הענקת הזדמנויות וקידום הנוער המצוין שיש לנו. בסוף כולנו רוצים לעשות טוב ולשפר את חיי הקהילה סביבנו. אני מודה למוטי על החברות והליווי לאורך השנים ולקבוצת חיפה על התמיכה ואני בטוחה שהקשר הטוב הזה יימשך עוד שנים רבות".
 
מנכ"ל קבוצת חיפה, מוטי לוין: "כיליד באר שבע ואוהד ותיק של הקבוצה, אני שמח וגאה על השותפות בין קבוצת חיפה להפועל באר שבע. קבוצת חיפה דוגלת בשילוב בין שני עולמות: מצד אחד פיתוח החקלאות באמצעות פתרונות חדשניים, מצד שני תרומה מתמשכת לקהילות שבסביבתן אנו פועלים. אנו רואים בהפועל באר שבע שותפה טבעית המשלבת גם כן בין הספורט המקצועי לפעילות למען הקהילה ולכן אנו שמחים לקחת חלק בפעילות הקהילתית של הפועל באר שבע, תוך מתן דגש על טיפוח הנוער".
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple