25 באפריל, 2021
האוהדים הצעירים חוזרים לאצטדיון!
האוהדים הצעירים חוזרים לאצטדיון!
לאחר יותר משנה ללא הגעה למגרשים, גם אוהדים שאינם מחוסנים יוכלו לחזור מחר (שני) לעודד מהיציע. הדבר יתאפשר בעקבות השכרת מתחם בדיקות קורונה מהירות.
 
מרבית מהאוהדים שישתמשו בשירות זה הם האוהדים הצעירים שלנו, שלא יכלו לחזור למגרשים בחודש האחרון. אחד מהם הוא אורי גילהר, בן 10.5. "המשחק האחרון שצפיתי בו היה שמינית גמר גביע המדינה מול מכבי נתניה, למשחק רבע גמר מול מכבי חיפה כבר הייתי בדרך ואז קיבלנו הודעה שהמשחק בוטל בגלל הקורונה" נזכר אורי.
 
"במהלך תקופת הקורונה צפינו בכל המשחקים בבית והזמנו משפחה קרובה לראות איתנו" אמר והוסיף "הכי התגעגעתי לעודד, לשיר את השירים ביציע הדרומי ולראות את הקבוצה מקרוב". אורי מתגורר ברמת גן, וביום שני צפוי לו יום ארוך: "עד ההגעה למשחק אהיה בבית ספר. את הדרך מרמת גן לאצטדיון אעביר עם שירים של באר שבע ברכב. אני מאוד מתרגש לחזור למגרש אחרי שנה ושלושה חודשים".
 
אורי (באמצע) ביציע עם בן דודו, איתי ואימו, ורד.
 
איתי סולומון (15) מאשקלון צפה בקבוצה בפעם האחרונה מהיציע במשחק מול הפועל כפר סבא, שנערך באצטדיון בנתניה. "במהלך תקופת הקורונה, צפיתי במשחקים עם חברים או לבד" מציין איתי. "בגמר הגביע הזמנתי חברים לצפייה משותפת דרך מקרן. אחרי השער הענק של ז׳וסואה כולנו קפצנו אחד על השני ובסיום שרנו בלי הפסקה כשברקע הנפת הגביע" הוא מספר בהתרגשות.
 
כשנשאל למה הכי התגעגע ביציע, ענה: "התגעגעתי להכול! השירים והאווירה זה הדבר שהיה הכי חסר לי בשנה האחרונה. גם לדברים הקטנים התגעגעתי: לנסיעה לבאר שבע, התורים בכניסה לאצטדיון וה- This is Terner אחרי גול, שמרעיד את האצטדיון". איתי מסכם: "ביום שני אהיה בבית הספר, אחר כך אתארגן למשחק ואצא מאשקלון מוקדם ובהתרגשות שיא".
 
"התגעגעתי להכול" - איתי ביציע.
 
רועי סדגי (בקרוב בן 13) מבאר שבע צפה במהלך תקופת הקורונה במשחקים בטלוויזיה, לעיתים עם חברים ולעיתים עם משפחה. "הכי התגעגעתי לראות את כל היציע משתגע אחרי הגול". ביום שני צפוי לו יום עמוס, שכולל שני אירועים משמעותיים אבל לדבריו "שום דבר לא ישתווה לרגע שאגיע לקרבת האצטדיון, אערוך את הבדיקה ואכנס סוף סוף למקדש האדום".
 
רועי סדגי (בימין) ביציע
 
גם רותם כהן (15) תחזור מחר לאצטדיון. בשנים האחרונות, מתגוררת רותם במיתר ומקפידה להגיע לכל משחק בית. "המשחק האחרון שצפיתי בו מהיציע היה ה-1:1 מול מכבי תל אביב  בתחילת שנת 2020" אומרת רותם. "בתקופת הקורונה צפיתי במשחקים בטלוויזיה, והתגעגעתי מאוד לאווירה באצטדיון. אין כמו לעודד את הקבוצה שלי מהיציע" מסכמת רותם.
 
"התגעגעתי מאוד לאווירה באצטדיון" - רותם כהן ביציע
 
לרכישת בדיקה מהירה: https://bit.ly/3uYlnEO
לרכישת כרטיסים למשחק: https://bit.ly/3al1d02
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple