18 באפריל, 2021
עמדות בדיקות מהירות לקורונה יוצבו בטוטו טרנר לפני המשחק מול מכבי חיפה
עמדות בדיקות מהירות לקורונה יוצבו בטוטו טרנר לפני המשחק מול מכבי חיפה
זאת על מנת לאפשר גם לאוהדים שאינם מחוסנים להכנס לאצטדיון
אוהדים יקרים, 
 
בהמשך לפרסום שיצא בנושא פתיחת מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול מכבי חיפה, שכרנו למשחק זה חברת בדיקות קורונה מהירות לטובת מי שלא מחזיק בתו ירוק/תעודת מחלים/תעודת מתחסן בתוקף. כפי שצויין בהודעה הקודמת, מכירת הכרטיסים תימשך לבעלי מנויים בלבד עד ליום שבת, 24.4 בשעה 20:00.
 
רכישת הבדיקה תתבצע ברישום מראש, כאשר על כל אוהד לרכוש את הבדיקה דרך אתר החברה, בלינק שיופיע בסוף הודעה זו. בזמן הרכישה יש להקפיד על הזנת כל הפרטים האישיים (ת"ז, שם מלא, כתובת מייל ומספר טלפון נייד). עלות הבדיקה: 30 ש"ח.
 
בהגעה למתחם הבדיקות יש להצטייד בתעודה מזהה (ילד מתחת לגיל 16 יגיע בליווי הורה ותעודת זהות עם ספח בו רשום הילד. ילד מעל גיל 16, שאין בידיו תעודת זהות חייב גם הוא בליווי הורה וספח ת"ז בו הוא רשום).
 
 
המתחם יופעל בשער 2 של היכל הקונכייה (השער הקרוב ביותר לאצטדיון טוטו טרנר) ביום המשחק החל מהשעה 17:30 ועד השעה 20:00. תוצאת הבדיקה מתקבלת בתוך כ-20 דקות. אנו ממליצים להקדים כמה שניתן את ההגעה לבדיקה, זאת על מנת להימנע ככל הניתן מהיווצרות עומסים בכניסה לאצטדיון, בשל הזמן הנדרש לקבלת תוצאת הבדיקה. 
בדיקות שלא יתבצעו במתחם הקונכייה לא תהיינה תקפות גם אם האוהד יגיע עם כרטיס למשחק (וזאת לפי הוראות מנהלת הליגות לכדורגל ומשרד הבריאות). במידה ואוהד יימצא חיובי לנגיף, מחיר כרטיס המשחק יוחזר לו, אך לא מחיר הבדיקה. 
 
 
לינק לרכישת הבדיקה: https://bit.ly/3uYlnEO
לינק לרכישת כרטיסים למשחק: https://bit.ly/3al1d02
 
הפועל "מחסני השוק" באר שבע - האתר הרשמי אפליקציות סלולריות Android Apple