< 
ארכיון הודעות
10 ביולי, 2015
כללי התנהגות באצטדיון טרנר
תקנון התנהגות באצטדיון טרנר
 
אוהדים יקרים,
שנים רבות חיכינו לאצטדיון בו נוכל ליהנות מחוויית צפייה ספורטיבית ברמה גבוהה.

אצטדיון טרנר נבנה ותוכנן ליצור חוויה מרגשת ומהנה עבורכם.
בראייה לטווח הארוך אנו שואפים להגדיל את מעגל האוהדים של הקבוצה.
יצירת אווירה ייחודית, משפחתית וספורטיבית, תעזור לנו להגשים מטרה זו.
 
על מנת להבטיח את הנאתכם מהאצטדיון החדש נבקשכם לשמור על הכללים הבאים:
 
כללים הקיימים בכל אצטדיוני הכדורגל בארץ
חל איסור מוחלט לנקוט באלימות פיזית או מילולית בתחומי האצטדיון ובסביבתו. חל איסור להיכנס לתחומי כר הדשא לפני המשחק, במהלכו ולאחריו. חל איסור על הכנסת שתייה בפחיות, בבקבוקי פלסטיק ובבקבוקי זכוכית לאצטדיון. על פי חוק אין להתבטא בהערות גזעניות, לרבות קריאות, נהמות, הנפת שלטים ובכל דרך ביטוי אחרת, שיש בהן משום איום, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות, אלימות או גרימת מדנים כלפי אדם, ציבור או חלקים של האוכלוסייה והכל בשל השתייכות לגזע, לדת או למוצא לאומי אתני. יש לכבד את ממלאי התפקידים במגרש, לרבות שוטרים וסדרנים ולציית להוראותיהם. חל איסור מוחלט להכניס לתחומי האצטדיון חפץ אסורכהגדרתו בחוק איסור אלימות בספורט, ובכלל זה כלי ירייה, חומר נפץ, סכין ואולר, חומר מסוכן ואמצעים כימיים אשר הפעלתם גורמת לקולות נפץ, עשן או אור, לרבות חזיזים. חל איסור להשליך חפצים ושאריות מזון לכר הדשא וליציעים אחרים. חל איסור להשחית את רכוש האצטדיון לרבות שבירת כסאות וכתיבת גרפיטיחל איסור להכניס שילוט כזה או אחר בעל סממנים גזעניים, פוליטיים ואלימים. יש לשמור על הניקיון ועל שלמות הרכוש במתחם האצטדיון וסביבתו.        העישון אסור על פי חוק למעט במקומות המותרים והמסומנים.
 
כללים באצטדיון ״טרנר״
   יש להקפיד על ישיבה במקום המסומן בלבד. חל איסור לשבת או לעמוד במעברים ובגרמי המדרגות אין לעמוד במהלך המשחק (העמידה על הכיסאות אסורה!). חל איסור מוחלט לפצח גרעינים בתוך תחומי האצטדיון.
 
אוהדים יקרים- האצטדיון החדש מביא עמו תקוות רבות.
בואו נהנה כולנו מאצטדיון טרנר שפותח תקופה חדשה עבור אוהדי הספורט בבאר שבע.
 
· יש להישמע לכללים אלה ולהוראות הסדרנים במגרש, אי עמידה בכך, עלולה לגרום להרחקה מהאצטדיון ולנקיטת צעדים נוספים בהתאם לחוק.
 
הפועל ''תדיראן'' באר שבע - האתר הרשמי | גאוות הנגב אפליקציות סלולריות Android Apple